Kalisz.TV - darmowe ogłoszenia internetowe! Zobacz najciekawsze oferty dostawców, skorzystaj z usług firm.

QuickSTEP - moduł Raporty

QuickSTEP - moduł Raporty

  • Cena: 99,00 PLN
  • Z dostawą: 99,00 PLN
  • Ilość:5
  • Nowy: Tak
Oferta: sprzedaż
Nr ogłoszenia: 5354
Wyświetleń: 529
Wersja próbna: Pobierz

Opis

QuickSTEP to system wspomagający prowadzenie mikro, małych i średnich firm. Oprócz obsługi standardowych funkcjonalności takich jak obsługa sprzedaży i zakupów, zamówień, kas, banków, ewidencji PKPiR – posiada m.in. moduł obsługi produkcji, moduł CRM (relacje z klientami) oraz zaawansowane narzędzia do tworzenia własnych raportów oraz wydruków dowolnych dokumentów.

QuickSTEP jest oferowany w dwóch liniach uzupełnianych pulą dodatków, co pozwala łatwo dopasować możliwości programu do potrzeb użytkownika. Migracja do innej linii systemu sprowadza się do zmiany pliku licencyjnego i nie pociąga za sobą utraty jakichkolwiek danych.

Producentem programu QuickSTEP jest Graffiti.ERP Spółka Akcyjna, która w portfolio własnych produktów posiada także duży system ERP oraz system Workflow.

 

Poniżej opis modułu Raporty oraz pozostałych obszarów za które program jest odpowiedzialny:

Sprzedaż

Moduł wystawiania i ewidencji dokumentów sprzedaży (także walutowych). Automatyzuje fiskalizację i realizację polityki rabatowej opartej na cenniku sprzedaży, narzutów i marż – z możliwością zdefiniowania indywidualnych cenników dla poszczególnych Kontrahentów.

Kontakty (CRM)

Moduł Kontakty to aplikacja klasy CRM (ang. Customer Relationship Management, dosłownie zarządzanie relacjami z klientem). Cel jego istnienia jest prosty: udostępnić komplet informacji o Kliencie i tym samym zwiększyć efektywność współpracy.

PKPiR

Moduł wspomagający prowadzenie księgowości firmy w oparciu o Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów. Pozwala rozliczać listy płac, przygotowywać deklaracje ZUS, prowadzić rejestry VAT, ewidencję pojazdów oraz generować pliki JPK_VAT.

Gospodarka Magazynowa

QuickSTEP oferuje możliwość elastycznego dokumentowania dostaw i rozchodów – zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych – w wielu magazynach. Stany magazynowe dają możliwość śledzenia powiązań indeksów z poszczególnymi dostawami i dokumentami magazynowymi.

Zakupy

Moduł wystawiania i ewidencji dokumentów zakupowych (także walutowych). Ich korygowanie, wystawianie towarzyszących dokumentów kasowych i magazynowych.

Zamówienia

Moduł wspomagający efektywną obsługę Klientów. Wprowadzane zamówienia mogą być budowane w oparciu o zdefiniowane cenniki uwzględniające przyjętą politykę rabatową. Pełna integracja wszystkich modułów systemu QuickSTEP pozwala automatyzować wystawianie innych dokumentów – m.in. faktur sprzedaży – korzystając z danych pobieranych z zamówień.

Produkcja

Moduł obsługi produkcji pozwala precyzyjnie rejestrować przebieg produkcji. Począwszy od konstruowania technologii i receptury materiałowej, przez ewidencję zleceń produkcyjnych, aż do rejestracji kart pracy.

Kasa i Bank

Dwa moduły – Kasa i Bank – umożliwiające ewidencję rozliczeń kasowych (wpłat i wypłat) oraz przelewów bankowych. Dzięki systemowi QuickSTEP można w łatwy sposób przeprowadzać rozliczenia dokumentów i niepowiązanych operacji pieniężnych, rozliczać delegacje pracowników, raty oraz karty kredytowe.

Raporty - samodzielne wydruki

Popularne systemy obecne na rynku zmuszają Użytkowników do korzystania z usług programisty, żeby uzyskać interesujący wydruk dokumentu. W systemie QuickSTEP każdy wydruk możesz zdefiniować samodzielnie.

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.qstep.pl

Dane kontaktowe

Sprzedający:

Graffiti.ERP Spółka Akcyjna
tel.: 61 84 34 266
fax: 61 84 34 270
GG: 31447443
Skype: qstep.pl

Lokalizacja:

Miejscowość: Poznań
Powiat: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Opcje dostawy/koszty wysyłki

Zgadzam się na wysyłkę za granicę Tak

Formy płatności

  • Płatność z góry
  • Płatność przy odbiorze
  • Wystawiam faktury VAT

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy