Kalisz.TV - darmowe ogłoszenia internetowe! Zobacz najciekawsze oferty dostawców, skorzystaj z usług firm.

O nas

O nas
otoProgramy.pl to portal ogłoszeniowy, za pośrednictwem którego można przeglądać i publikować ogłoszenia kupna i sprzedaży oprogramowania, gier, konsol, komputerów, akcesoriów oraz usług związanych z informatyką.

Celem portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu osób oraz firm zainteresowanych sprzedażą i zakupem towarów lub usług związanych z informatyką, a w szczególności oprogramowania. Ponadto dotarcie sprzedających do jak największej liczby potencjalnych nabywców oraz dotarcie nabywców do najlepszych ofert sprzedaży. 

Co nas wyróżnia
Najważniejszym elementem portalu wyróżniającym go od innych portali ogłoszeniowych jest ograniczenie się do tematyki wyłącznie informatycznej. Jest to jedyny portal, w którym można znaleźć wyłącznie ogłoszenia kupna i sprzedaży branży informatycznej. Zawiera on listę firm komputerowych i producentów z pełnym wykazem ich ofert.
Ponadto umożliwia zamieszczanie ogłoszeń dotyczących świadczonych usług (Kupno/Sprzedaż).

Oferta portalu:

Rejestracja użytkowników
Zastosowano klasyfikację użytkowników wg trzech kategorii:
- Użytkownicy indywidualni,
- Firmy komputerowe,
- Producenci.

Publikowanie ogłoszeń kupna i sprzedaży
Po zarejestrowaniu użytkownik może zamieścić ogłoszenie kupna lub sprzedaży dotyczące oprogramowania i sprzętu komputerowego oraz usług informatycznych. Z poziomu panelu użytkownika, może zarządzać ogłoszeniami tj. przeglądać, zmieniać lub wystawiać ponownie własne ogłoszenia.

Publikowanie ofert kupna i sprzedaży usług
To ciekawa funkcjonalność portalu, dzięki której zainteresowani zleceniem wykonania usługi mogą złożyć ofertę kupna i czekać na najlepszą propozycję od ewentualnych wykonawców. Dzięki temu ta część serwisu staje się giełdą ofert.

Wykaz ofert firm komputerowych
Dostępna jest wyszukiwarka ułatwiająca odnalezienie firmy komputerowej z dowolnego miasta,  powiatu czy województwa. Dzięki temu odwiedzający portal użytkownicy mogą dotrzeć do firm
z własnego regionu i zapoznać się z ich ofertą.

Wykaz producentów oprogramowania wraz z ich ofertą
W odrębnym dziale zaistnieć mogą również producenci, wydawcy czy autorzy rozwiązań informatycznych,  prezentując własne produkty.

Wersje próbne
To promowane losowo na stronie głównej oferty programów wraz z odnośnikami do wersji próbnych oprogramowania komputerowego.

Jest to pierwszy w Polsce tego typu portal!!!

Nasze dane:

KadryPłace.pl
Beata Żubertowska
ul. Ciesielska 53
62-800 Kalisz

NIP: 618-199-96-01
REGON: 300637722